Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl üye olabilirim?

cazetiket.com.tr ye üyelik ücretsizdir. Üye olmak için sadece ad, soyad, bir telefon numarası ve e-mail adresi yeterlidir. Teslimat ve fatura  (Vergi dairesi ve Vergi numarası da verilmelidir)  adreslerinizi tamamlayarak alışveriş yapabilirsiniz.

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Üye olmadan sepete istediğiniz ürünleri atabilirsiniz ama sepetinizdeki ürünleri satın almak için üye olmanız gerekmektedir. Ancak cazetiket.com.tr ye çok hızlı ve çok kolay üye olabilirsiniz. Üye olmak için tıklayınız.

Fiyatlarınıza KDV dahil midir?

Ürün fiyatlarına KDV  dahildir. KDV, bandrol veya diğer vergilerdeki değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Kurşun Kalem,Akmaz ve Saten kumaşlarda KDV oranı %8, diğer tüm ürünlerde KDV oranı %18'dir.

Ürünleriniz garantili mi?

Firmamız da satılan tüm ürünler, orjinal olup spot ürünler olmadığından üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. 

Teslimat kaç günde gerçekleşir?

 

Firmamız için en önemli konu kullanıcıların güvenliğidir. Bu nedenle siparişin verildiği an ödeme bilgilerinin kontrolü yapılır.

Siparişinizin gönderilmesi için öncelikle, siparişinizin onaylandığına dair e-mailin size yollanması gerekmektedir.

Normal şartlarda, Firmamız dan yaptığınız alışverişler, siparişin banka onayının sağlıklı olarak alınması halinde, İstanbul içine elinize geçen e-mail den sonraki ilk 3 iş günü içerisinde, diğer illere ise sipariş tarihini takip eden 5 iş günü içerisinde UPS kargo ile ulaştırılır.

Cuma günleri sabah saat 10:00 dan sonra verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.

Sipariş teslimleri İstanbul içinden verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra en geç 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde, İstanbul dışından verilen siparişler ise en geç 5 iş günü (Pazartesi -Cuma) içerisinde teslim edilir. Sabah saat 10:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.

Ödeme seçenekleri

 

Ödemeyi kredi kartınızla yapabilirsiniz

Kredi kartıyla ödeme yapmak istiyorsanız, ödeme seçeneklerinden sizin için uygun olanı seçiniz. Kredi kartı sahibinin ismini, kredi kartı numarasını, son kullanım tarihini ve güvenlik kodunu yazmalısınız (kredi kartının arka yüzündeki sayıların son 3 rakamı).
Akbank, Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası, İş Bankası, FinansBank, Halkbank ve Yapı Kredi kartları ile peşin veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

Ödemeyi banka havalesiyle yapabilirsiniz

Banka havalesi veya yapacağınız EFT için, alıcı ismini Caz Etiket Limited Şirketi olarak belirtiniz. İşlem açıklamasında mutlaka müşteri isim soyadı ve sipariş numarasını belirtiniz.

FİNANSBANK İBAN NO: TR16 0011 1000 0000 0073 1900 18

GARANTİ BANKASI İBAN  NO:  TR70 0006 2001 0530 0006 2973 53

İNG BANKASI İBAN NO: TR87 0009 9011 1963 2300 1000 03

İki iş günü içerisinde havaleniz bankaya ulaşırsa siparişiniz onaylanır. İki iş günü içerisinde bankaya havalesi ulaşmayan müşterilere hatırlatma e-maili gönderilir. Havalesi tekrar ulaşmayan siparişler iptal edilir.

Telefonla sipariş verebilirsiniz!
 
Siparişlerinizi 0212 438 18 16  Caz Etiket Ltd. Şti. çağrı merkezinden verebilirsiniz.  Sipariş vermek istediğinizde satış ekibimiz size yardımcı olacaktır.

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır