Hakkımızda

   Willcox Gibbs A.Ş. 1998 yılında Konfeksiyon ve Tekstil sektörlerine yedek parça,aksesuar ve sarf malzemeleri ithalatı ve yurtiçi-yurtdışı satışlarını gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur. 2013 yılında ise yeni firmamız CAZ ETİKET LTD ŞTİ perakende ve e-ticaret faliyetleri kapsamında kurulmuştur.

Firmamız bu sektörlerin yanında gıda,otomotiv,tarım gibi pek çok sektördeki müşterilerimize kaliteli ürün ve en iyi hizmet kalitesi ile Barbaros Mahallesi 189.sokak No:3-B Bağcılar-İstanbul binamızda hizmet vermektedir.
 
 
Misyonumuz;
Odak noktamız müşteri memnumiyeti ve bunun uzun bir süreç olmasını sağlamaktır. Bunun içinde ithalatını yaptığımız ürünlerin en kaliteli ve en uygun fiyatlı olması sağlamak ve bunu da müşterilerimizin lehine kullanmak en temel değerimizidir.
Müşteri talep ve istekleri doğrultusunda en iyi,en hızlı,en kaliteli,en güvenilir ve ekonomik satış hizmetleri sunmak ve satış sonrası teknik hizmetlerimizle de bu memnuniyeti sürdürmek ana misyonumuzdur.
 
Vizyonumuz;
Hizmet ve Satış alanlarımıza giren her konuda günümüz teknolojisinin sağladığı her türlü iletişim kaynağı ve yöntemlerini kullanarak firmamızı geliştirmek, insan kaynağımızı bunun aracı yapmak, girişimci,yenilikçi ve çevreci bir yol izlemektir.
 
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır